DİĞER ÜRÜNLERİMİZ
SEYYAR SÜT SAĞIM MAKİNALARI
MAKİNA YEDEK PARÇA SÜT SAĞIM SİSTEMLERİ


Çağrı Merkezi
Anket
 • En sevdiğin hayvan familyası hangisi ?

 • Kedi
  Köpek
  Tavşan
  Kuş
  Balık


  Haberler / Duyurular
 • AVRUPADA CNC MILLING DENEYİMİ


 • Web Sayfamızı Yeniliyoruz...


 • GARANTİ PROSEDÜRÜ

   

  GARANTİ ŞARTLARI
  1. Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve bir yıldır.
  2. Malın bütün parçaları (elektrik motoru ve sarf malzeme hariç) firmamızın garantisi dahilindedir.
  3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi en fazla bir aydır. Bu süre malın servis istasyonuna, servis istasyonu olmaması durumunda sırasıyla, malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine teslim edildiği tarihten itibaren başlar.
  4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması durumunda, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli, ya da herhangi bir ad altında hiç bir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır. 
  5.

  Malın; 

  • Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla bir yıl içerisinde aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu  maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması 
  • Tamir için gerekli sürenin aşılması
  • Servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla; satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumunda ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır. 
  6. Malın kullanma rehberinde yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. 
  7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.

   
   
   
  Hava Durumu
  ADANA / TÜRKİYE


  Güncel Kurlar
  CinsiAlışSatış
  USD5.47005.4799
  EUR6.20826.2194
  Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
  Bu web sitesinde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları "Ömer Baysal A.Ş."ye ait olup;
  Ömer Baysal A.Ş.'nin izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.